V případě zájmu o zveřejnění inzerátu práce vyplňte formulář na konci stránky. Tato inzerce je zdarma.

Nabídka práce ve školce, jeslích nebo dětské skupině

Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hledáme do našeho týmu schopného vychovatele/pedagoga, který bude mít kladný vztah k dětem a k práci/ bude schopen děti motivovat a vytvářet jim podnětné prostředí. Pozitivně naladěného aktivního člověka. Kolegu, který umí pracovat v týmu, Pokud čtete o sobě, neváhejte nás kontaktovat!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. střední vzdělání s maturitou. Vzdělání v oblasti : předškolní pedagogiky, zdravotního zaměření či sociálního. Možná je také varianta střední školy s maturitou mimo obor, ale v kombinaci s certifikovaným kurzem ,,chůvy". Rodilí mluvčí českého jazyka je podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost anglického jazyka především na komunikativní úrovni. Praxe u dětí předškolního věku či dětí od 0-3let/praxe. Praxe s přípravou aktivit pro děti. Dovednosti např. hru na hudební nástroj, jógu, práce s keramikou vítáme.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí rodinné firmy, která je na trhu služeb s péčí o děti již od roku 2007 (jistotu budoucnosti zaměstnání). Příjemné prostředí. 5 týdnů dovolené. Možnost stravování přímo v MŠ (strava dotována zaměstnavatelem). Rozšiřování znalostí a dovedností v rámci školení a kurzů zajiš'tovanými MŠ. Zajímavá a tvůrčí práce. Možnost práce s interaktivním moderním vybavením. 24 500 – 27 000 Kč/měsíc, Tel.kontakt: +420 777 282 591, Adresa: Hlušičkova 1064/1, Praha 5, 155 00

Re: Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hezký den, jmenuji se Karolína a Váš inzerát mě doopravdy zaujal. Práce s dětmi je má vysněná. Mám vystudovat uměleckoprůmyslovou školu v oboru keramický design. Momentálně studuji Voš Jabok speciální pedagogika a sociální činnost. Studium mám ale v plánu ukončit a začít pracovat a to sice pořád v pedagogickém směru. Ráda bych si ale v budoucnu své vzdělání doplnila a to ve spojitosti s prací. Zkušenosti s dětmi mám a to sice z praxí na Základní škole konkrétně výtvarné výchově, přípravné třídě, keramickém kroužku, dětském domově a základní škole a mateřské škole speciální kde jsem získala i zkušenosti s dětmi s poruchou autistického spektra a dalších mentálních znevýhodněních. Tato zkušenost mne vedla k doplnění si vzdělání o kurz týkající se autismu. Jsem velmi otevřená jakémukoliv doplnění vzdělání.
Co se týče přístupu k dětem tak jsem zastánce toho že je lepší dítě chválit a motivovat než křičet a trestat. Rozvíjet individuální schopnost dítěte a motivovat ho k činnostem ve kterých je dobrý. Snažit se dítě vychovat k sebelásce a toleranci. Těším se na případné setkání.
kontakt : karoll2000@seznam.cz

Hlavní pedagog v lesní MŠ

Praha - Cholupice, práce na plný úvazek

Lesní klub Remízek je alternativou předškolního vzdělávání pro děti od 2,5 do 7 let. S dětmi trávíme všechna roční období venku za každého počasí. Zahrada a les jsou naší učebnou pod širým nebem, kde se každý den děje něco překvapivého a inspirativního. Sídlíme na Praze 4 v lesích Modřanské rokle a naše zázemí tvoří dřevěná maringotka s rozlehlou zahradou. Kamila Zoth - 728 226 800

Pečovatel/ka - Pracovník/Pracovnice v sociálních službách

Do našich domovů pro malý počet klientů s těžkým mentálním a kombinovaným postižením (max. 6 klientů v jednom domově) pro děti předškolního věku i mladé dospělé hledáme pečovatelky a pečovatelé. Nabízíme práci v organizaci se stabilním zázemím, ve 12-ti hodinových směnách (denní, noční). Předchozí praxe v podobném zařízení velkou výhodou! Nástup možný ihned i dohodou. Hrubý plat 25 000-32 000 Kč/měsíc

Kontakt: Dětské centrum Paprsek, Jolana Macháčková, mobil: 702 256 366

Pečující osoba v dětské skupině

Hledáme pečující osobu do dětské skupiny. Péče o děti v dětské skupině od 2 let.
Organizace denního programu dětí. Dodržování provozních a hygienických pravidel při práci s dětmi. Odpovědnost za bezpečnost a zdraví dětí. Spolupráce při aktualizaci vnitřních pravidel, plánu výchovy a péče. Organizování výletů a dalších akcí. Velký zájem pracovat s dětmi, flexibilitu, kreativitu, výborné komunikační a organizační schopnosti. Práci s malým kolektivem dětí, týmová podpora, strava zdarma, dlouhodobou spolupráci. Mnichovice, Středočeský

Preschool ACTIVITY z.s., activity24@seznam.cz, 731 175 935, Václavská 33 - 251 69 Velké Popovice

Chůva do dětské skupiny - nabídka práce

V Maso Brejcha již brzy otevíráme firemní dětskou skupinu v půvabném prostředí Na Statku a hledáme pro ni milé, trpělivé a tvořivé vychovatelé/vychovatelky.

Práce s malým kolektivem jehož kapacita je maximálně 12 dětí.
Zajišťování péče a výchovy dětí (základní návyky, pomoc s jídlem, oblékáním apod.)
Podílení se na tvorbě plánu výchovy a péče, Pravidelné vymýšlení aktivit a akcí pro děti, Plnění vzdělávacího plánu
Aktivní komunikace s rodiči, Toto by vám nemělo chybět:

Praxe v oboru minimálně 1 rok
Minimálně středoškolské vzdělání pedagogického, zdravotnického či sociálního směru, případně kurz chůvy.

Více informací o školce se dovíte zde : +420 724 387 376

Přidat nový příspěvek