Nabídka práce ve školce, jeslích nebo dětské skupině

Pro nově vznikající DS v Kosmonosích přijmeme pečující osobu/chůvu

Koho hledáme?
Do našeho týmu nově vznikající dětské skupiny hledáme milou, spolehlivou a nekonfliktní kolegyni, která má ráda děti a je citlivá a laskavá k jejich potřebám. Přivítáme mezi sebe kolegyni, která je pečlivá a kreativní a nebude jí vadit při hraní s dětmi lézt ve školce po čtyřech :).
Náplní práce chůvy bude péče o děti ve věku cca 15 měsíců až 3,5 roku.

Co můžeme nabídnout?
Krásnou, avšak náročnou a zodpovědnou práci s malinkými dětmi v přátelském kolektivu. Velmi dobré platové ohodnocení a v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.
Místo výkonu práce: Kosmonosy u Mladé Boleslavi
V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na e-mail: skolka@skolkavodenka.cz nebo nás kontaktujte na tel. č. 605774448. Děkuji, Lucie Šafránková, vedoucí DS Voděnka Nymburk

Hledáme parťáka do dětské skupiny

Rodinná školička a Farmička hledá parťáka do svého týmu. Máme opravdu kamarádský přístup k dětem i dospělým, pobyt je převážně venku (zahrada, les, louka, pole...), máme vlastní kuchyni, zvířátka, pozemek 7.000 m2 s herními prvky.
Hledáme chůvu s odpovídajícím vzděláním. Praxe ani další školy nejsou podmínkou, nejdůležitější je vstřícný a kamarádský vztah k dětem a ostatnímu personálu.
Nástup možný ihned...

Hledáme parťáka do dětské skupiny

Rodinná školička a Farmička hledá parťáka do svého týmu. Máme opravdu kamarádský přístup k dětem i dospělým, pobyt je převážně venku (zahrada, les, louka, pole...), máme vlastní kuchyni, zvířátka, pozemek 7.000 m2 s herními prvky.
Hledáme chůvu s odpovídajícím vzděláním. Praxe ani další školy nejsou podmínkou, nejdůležitější je vstřícný a kamarádský vztah k dětem a ostatnímu personálu.
Nástup možný ihned...

Jayzková mateřská škola Chytrá Sovička s.r.o.

Mateřská škola CHYTRÁ SOVIČKA na Praze 4 Chodov hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici vedoucí učitelka. Naše školka je akreditovaná MŠMT. Nachází se v klidné části Prahy 4 na Chodově v blízkosti Chodovské tvrze. Školka má vlastní zahradu s několika herními prvky. S dětmi je také možné navštěvovat mnoho parků v okolí. NABÍZÍME práci na HPP, v menším kolektivu dětí. Velmi dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké bonusy/prémie, příspěvek na stravování. Další vzdělávání pedagogů včetně seminářů a kurzů, možnost seberealizace. POŽADUJEME vzdělání v oboru - předškolní pedagogika, praxe v MŠ, znalost anglického jazyka úroveň B a výše. Flexibilitu a kreativitu. Na nového člena do našeho týmu se moc těšíme, prosím své životopisy zasílejte na dunovskeho@kindergarten. cz nebo volejte 737 546 578.

Speciální pedagog do mateřské školy

Do mateřské školy speciální a základní školy speciální pro děti s těžkým kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, o.p.s., www.smilingcrocodile.org, v Praze 9 - Letňanech, hledáme speciálního pedagoga pro vzdělávání dětí a žáků v naší škole. Zkušenosti vítány. Kreativita, vřelý vztah k dětem. Komunikativnost a chuť týmově spolupracovat je podmínkou. Znalost angličtiny výhodou. Zašlete životopis s motivačním dopisem. Nástup možný ihned.
Havířovská 476, Praha - Letňany
Telefon: 604 748 637

Vychovatelka v dětské skupině

Náplň práce:
přímá práce s dětmi ve věku 12 měsíců až 6 let
výchova a opatrování svěřených dětí
asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech
evidence docházky, příprava programu, další administrativní úkoly
Požadujeme:
odborné vzdělání pro pečující osoby dle zákona o dětských skupinách
předchozí praxe v oboru nebo zkušenost práce s dětmi výhodou
spolehlivost a schopnost týmové práce
chuť pracovat v multikulturním prostředí
znalost AJ, znalost dalších cizích jazyků výhodou
Co vám můžeme nabídnout
platové ohodnocení 22.000-25.000 Kč
příspěvek na stravenky (nebo stravenkový paušál) po skončení zkušební doby
5 týdnů dovolené po 1. roce
+420 776 544 777
info@sugarcube.cz
Salmovská 498/7, Praha - Nové Město

Pedagog - průvodce v lesním klubu

Přijmeme pedagoga - průvodce

Lesní klub Zahrádka Troja rozšiřuje svůj tým a hledá průvodce s pedagogickým vzděláním (předškolní pedagogika či speciální pedagogika) pro pravidelnou spolupráci.

Můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení (200,- Kč/h)
- práci na 2 – 3 dny v týdnu s možností rozšíření spolupráce na více dní,
- práci s dětmi v krásném prostředí,
- spolupráci s lidmi nadšenými přírodní pedagogikou,
- možnost podílet se na rozvoji klubu.

Požadujeme:
- zkušenost práce s dětmi či odpovídající pedagogické vzdělání
- časovou flexibilitu,
- ochotu spolupracovat v týmu a nadšení učit se novým věcem,
- zodpovědný přístup, tvořivost a laskavé srdce. :)

Místo pracoviště: Na Farkách 126/8, Praha - Troja

Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hledáme do našeho týmu schopného vychovatele/pedagoga, který bude mít kladný vztah k dětem a k práci/ bude schopen děti motivovat a vytvářet jim podnětné prostředí. Pozitivně naladěného aktivního člověka. Kolegu, který umí pracovat v týmu, Pokud čtete o sobě, neváhejte nás kontaktovat!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. střední vzdělání s maturitou. Vzdělání v oblasti : předškolní pedagogiky, zdravotního zaměření či sociálního. Možná je také varianta střední školy s maturitou mimo obor, ale v kombinaci s certifikovaným kurzem ,,chůvy". Rodilí mluvčí českého jazyka je podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost anglického jazyka především na komunikativní úrovni. Praxe u dětí předškolního věku či dětí od 0-3let/praxe. Praxe s přípravou aktivit pro děti. Dovednosti např. hru na hudební nástroj, jógu, práce s keramikou vítáme.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí rodinné firmy, která je na trhu služeb s péčí o děti již od roku 2007 (jistotu budoucnosti zaměstnání). Příjemné prostředí. 5 týdnů dovolené. Možnost stravování přímo v MŠ (strava dotována zaměstnavatelem). Rozšiřování znalostí a dovedností v rámci školení a kurzů zajiš'tovanými MŠ. Zajímavá a tvůrčí práce. Možnost práce s interaktivním moderním vybavením. 24 500 – 27 000 Kč/měsíc, Tel.kontakt: +420 777 282 591, Adresa: Hlušičkova 1064/1, Praha 5, 155 00

Re: Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hezký den, jmenuji se Karolína a Váš inzerát mě doopravdy zaujal. Práce s dětmi je má vysněná. Mám vystudovat uměleckoprůmyslovou školu v oboru keramický design. Momentálně studuji Voš Jabok speciální pedagogika a sociální činnost. Studium mám ale v plánu ukončit a začít pracovat a to sice pořád v pedagogickém směru. Ráda bych si ale v budoucnu své vzdělání doplnila a to ve spojitosti s prací. Zkušenosti s dětmi mám a to sice z praxí na Základní škole konkrétně výtvarné výchově, přípravné třídě, keramickém kroužku, dětském domově a základní škole a mateřské škole speciální kde jsem získala i zkušenosti s dětmi s poruchou autistického spektra a dalších mentálních znevýhodněních. Tato zkušenost mne vedla k doplnění si vzdělání o kurz týkající se autismu. Jsem velmi otevřená jakémukoliv doplnění vzdělání.
Co se týče přístupu k dětem tak jsem zastánce toho že je lepší dítě chválit a motivovat než křičet a trestat. Rozvíjet individuální schopnost dítěte a motivovat ho k činnostem ve kterých je dobrý. Snažit se dítě vychovat k sebelásce a toleranci. Těším se na případné setkání.
kontakt : karoll2000@seznam.cz

Hlavní pedagog v lesní MŠ

Praha - Cholupice, práce na plný úvazek

Lesní klub Remízek je alternativou předškolního vzdělávání pro děti od 2,5 do 7 let. S dětmi trávíme všechna roční období venku za každého počasí. Zahrada a les jsou naší učebnou pod širým nebem, kde se každý den děje něco překvapivého a inspirativního. Sídlíme na Praze 4 v lesích Modřanské rokle a naše zázemí tvoří dřevěná maringotka s rozlehlou zahradou. Kamila Zoth - 728 226 800

Přidat nový příspěvek