Nabídka práce ve školce, jeslích nebo dětské skupině

Re: Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hezký den, jmenuji se Karolína a Váš inzerát mě doopravdy zaujal. Práce s dětmi je má vysněná. Mám vystudovat uměleckoprůmyslovou školu v oboru keramický design. Momentálně studuji Voš Jabok speciální pedagogika a sociální činnost. Studium mám ale v plánu ukončit a začít pracovat a to sice pořád v pedagogickém směru. Ráda bych si ale v budoucnu své vzdělání doplnila a to ve spojitosti s prací. Zkušenosti s dětmi mám a to sice z praxí na Základní škole konkrétně výtvarné výchově, přípravné třídě, keramickém kroužku, dětském domově a základní škole a mateřské škole speciální kde jsem získala i zkušenosti s dětmi s poruchou autistického spektra a dalších mentálních znevýhodněních. Tato zkušenost mne vedla k doplnění si vzdělání o kurz týkající se autismu. Jsem velmi otevřená jakémukoliv doplnění vzdělání.
Co se týče přístupu k dětem tak jsem zastánce toho že je lepší dítě chválit a motivovat než křičet a trestat. Rozvíjet individuální schopnost dítěte a motivovat ho k činnostem ve kterých je dobrý. Snažit se dítě vychovat k sebelásce a toleranci. Těším se na případné setkání.
kontakt : karoll2000@seznam.cz

Přidat nový příspěvek