Nabídka práce ve školce, jeslích nebo dětské skupině

Vychovatel/pedagog v jeslích a MŠ

Hledáme do našeho týmu schopného vychovatele/pedagoga, který bude mít kladný vztah k dětem a k práci/ bude schopen děti motivovat a vytvářet jim podnětné prostředí. Pozitivně naladěného aktivního člověka. Kolegu, který umí pracovat v týmu, Pokud čtete o sobě, neváhejte nás kontaktovat!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. střední vzdělání s maturitou. Vzdělání v oblasti : předškolní pedagogiky, zdravotního zaměření či sociálního. Možná je také varianta střední školy s maturitou mimo obor, ale v kombinaci s certifikovaným kurzem ,,chůvy". Rodilí mluvčí českého jazyka je podmínkou.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost anglického jazyka především na komunikativní úrovni. Praxe u dětí předškolního věku či dětí od 0-3let/praxe. Praxe s přípravou aktivit pro děti. Dovednosti např. hru na hudební nástroj, jógu, práce s keramikou vítáme.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí rodinné firmy, která je na trhu služeb s péčí o děti již od roku 2007 (jistotu budoucnosti zaměstnání). Příjemné prostředí. 5 týdnů dovolené. Možnost stravování přímo v MŠ (strava dotována zaměstnavatelem). Rozšiřování znalostí a dovedností v rámci školení a kurzů zajiš'tovanými MŠ. Zajímavá a tvůrčí práce. Možnost práce s interaktivním moderním vybavením. 24 500 – 27 000 Kč/měsíc, Tel.kontakt: +420 777 282 591, Adresa: Hlušičkova 1064/1, Praha 5, 155 00

Přidat nový příspěvek