Nabídka a poptávka

Přenechání prostor na provoz Dětské skupiny, školičky...

Přenecháme za odstupné prostory na provoz dětské skupiny pro 25 dětí v Praze, z důvodu stěhování DS do nových prostor. Odstupné za náklady na přebudování, kolaudaci a případně základní vybavení jež je součástí stavby. Náš dlouhodobý provoz pravděpodobně zajistí stálost klientů i do budoucna. Školka zde funguje velmi dobře 10 let, bez problému s naplněností a provoz dětské skupiny byl zaměřen na Montessori program.

Prostor je kolaudován jako školka pro 25 dětí. Nachází se v ulici Vratislavova, Praha 2 - Google maps: https://goo.gl/maps/Res5xRPPNgC6HSix6 - kde je zároveň i ZŠ. Výborná dostupnost MHD, centrum pěšky 15 min. V prostoru je momentálně dětská skupina, ve které je povolen počet 24 dětí na den.

Jde o dvoupatrový prostor o celkové velikosti 187 m2 + dvoreček. V nabídce je pouze prostor, bez vybavení (možno něco přenechat po domluvě), nelze však převzít jméno. Výhodou je nízké nájemné a smlouva na 5 let s možností přednostního prodloužení. Bližší informace Vám rádi sdělíme na našem emailu: vysehradek(zavinac)vysehradek.cz

Přidat nový příspěvek