Adaptace v jeslích

Jak si zvykne ?

Ahoj, od března 2013 musím nastupit do práce a malého dát do Jeslí. Mám z toho hrůzu, je totiž na mě dost upnutý. S nikým než semnou nejde spinkat apod. Chodím s ním i do mateřského centra a tam zjištuji, že se mu tam líbí, ale pořád si mě hlídá. Chci ho začít dávat do Jeslí už od Ledna na 5 - 7 dní v měsíci , aby si zvykl. Jak se adaptovali v jesličkách Vaše dětičky?? Moc děkuji za každý příspěvek.

Re: Jak si zvykne ?

A mas ty jesle jisty ? pokud ano,tak to gratulace. U nas je to bez sanci a bohuzel zapisujou uz ted na rok 2014,takze vyhlidky blby, ja bych se nebala,dat sveho maleho ted ve 2 letech do jeslicek. A pokud mas tu moznost ho dat na adaptaci na tech 5 dni,tak to je suprove. Kdyz te tam nechaj ze zacatku s nim a pomalicku budes tu dobu Tveho pobytu omezovat, je to ok. Ono asi moje predstava je nejaka a realita pak bude jina tak drzim moc palecky,at si malej zvykne. A nemate nejake kamose z baraku...ze by si tam nepripadal ze zacatku tak sam ? :-)

Re: Re: Jak si zvykne ?

Ahoj, moc děkuji za příspěvek. Kámoše z baráku nemáme. Ale adaptaci nam takhle nabídli, tak to zkusíme. Jsou to soukromé jesličky. Příští týden je jdeme omrknout. Složíme zálohu a od Ledna začneme s adaptací. Volala jsem tam tenhle týden a místečka ještě mají.

Přidat nový příspěvek